Artur Fiedorczyk
Dyrektor szkoły

Happy School i jeszcze raz Happy School! Moja pasja. Prowadzenie szkoły to duże wyzwanie, ale również ogromna satysfakcja. Zadowoleni uczniowie i rodzice to największa nagroda. Staram się o to, aby w szkole panowała miła atmosfera i wszystko funkcjonowalo jak w zegarku. W wolnym czasie uwielbiam spacery z rodziną i dobre kino.
mgr Joanna Fiedorczyk
Dyrektor metodyczny,  nauczyciel j.angielskiego

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego i filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku. Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego zaczęła się, kiedy byłam jeszcze studentką. Od tamtej pory, przez 15 lat miałam okazję pracować z uczniami w różnym wieku i na różnym poziomie, jednak nic nie dostarcza takiej przyjemności jak uczenie dzieci i młodzieży. Dzieci mają niespożyte zasoby energii i entuzjazm, a młodzież jest ambitna i posiada specyficzne poczucie humoru. Poza Happy School pracuję również w Społecznym Gimnazjum nr 4. Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek, które dostarczają mi wielu pomysłów na ciekawe lekcje.
mgr Jolanta Stanisławska
nauczyciel j.angielskiego 

Jako pedagog i nauczycielka języka angielskiego, po kilku latach pracy z dziećmi, mogę zdecydowanie stwierdzić, że jestem na właściwym miejscu. Lubię uczyć. Jak? Kreatywnie i koniecznie na wesoło. Lubię poznawać swoich uczniów, ich potencjał językowy, ale też osobowość. Lubię zaskakiwać. Często stosuję nietypowe pomoce dydaktyczne. Lubię chwalić i motywować. Zależy mi na poczuciu sukcesu każdego z moich podopiecznych. Dziecięca otwartość i spontaniczność są dla mnie największym bodźcem do przygotowywania ciekawych zajęć.

Formalnie? Magister pedagogiki, absolwentka filologii angielskiej. Na co dzień nauczycielka grupy dwujęzycznej w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym w Białymstoku.

Sukcesy zawodowe? Laureatka konkursu European Language Label o europejski certyfikat - znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych przyznawany za innowacyjne techniki kształcenia oraz promowanie osiągnięć metodycznych i dydaktycznych. Laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Prywatnie? Pasjonatka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka dwóch kotów rasy devon i cornish rex :)

 

 

mgr Artur Misiewicz

nauczyciel j. angielskiego

Jestem absolwentem  nauczycielskiego kolegium i  filologii angielskiej w Białymstoku. Od tamtego czasu pracowałem z uczniami w różnym wieku i w różnym stopniu zaawansowania w nauce języka, najwięcej jednak z ludźmi młodymi i bardzo młodymi. Zawsze imponowała mi ich żywiołowość i ciekawość świata. Prywatnie jestem ojcem Piotra i żywicielem pewnego czarnego kota. Nawet w nauczaniu kota mam pewne sukcesy  - znam opinie według których zaczyna miałczeć po angielsku… J  Wolny czas zajmują mi : dobry film, książka lub muzyka … a gdy pogoda i czas pozwalają – wycieczki rowerowe.  

 

mgr. Beata Pietraszko

nauczyciel j.angielskiego

W codziennej pracy z uczniami stosuję różnorodne metody i formy, co służy rozbudzaniu aktywności językowej, zapewnianiu pozytywnej motywacji do podejmowania zadań, rozwijaniu wiary we własne siły i możliwości. Zakres moich zainteresowań naukowych to akwizycja języków obcych w aspekcie lingwistycznym, psychologicznym i pedagogicznym ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych czynników wpływających na językowy sukces oraz zjawisko multillingwalizmu. Nauczanie daje mi dużo satysfakcji, a przede wszystkim motywuje do stałego rozwijania się i doskonalenia warsztatu pracy. Na moich zajęciach można spodziewać się ciekawych i wymagających zadań oraz dobrej zabawy. Prywatnie kocham podróże bliskie i dalekie. Zakątki naszego regionu i Polski zgłębiam na rowerze oraz na motocyklu…jako pasażer. W wolnych chwilach pogrążam się w dobrej literaturze, szczególnie cenię literaturę brytyjską epoki oświecenia. Interesuję się także muzyką i teatrem. Obecnie uczę się języka włoskiego.  

mgr Małgorzata Joanna Martyniak

nauczyciel j.angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od 15 lat pracuję z młodzieżą, głównie gimnazjalną. Lubię tę pracę ponieważ nigdy nie jest nudna. Cieszę się gdy uczniowie robią postępy i korzystają ze zdobytej wiedzy w życiu codziennym. Oprócz Happy School pracuję w Zespole Szkół nr 3 w Białymstoku. W wolnym czasie lubię czytać i odkrywać zakątki Podlasia.

mgr Anna Żuk

Jestem absolwentką nauczycielskiego kolegium i filologii angielskiej w Białymstoku. Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęłam w 2004 r. Od tamtej pory miałam okazję pracować z uczniami w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Uwielbiam swoją pracę głównie dlatego że nigdy nie jest nudna. Najbardziej motywuje mnie satysfakcja uczniów, jak też ich postępy i umiejętność wykorzystania zdobytej wiedzy w życiu codziennym. Poza Happy School współpracuję też z innymi firmami; gdzie nauczam zarówno języka ogólnego jak też specjalistycznego. W wolnym czasie lubię oglądać filmy - zwłaszcza te oparte na faktach, opowiadające prawdziwe historie. Interesuję się również muzyką i literaturą współczesną.

Simone Pereira

nauczyciel j.angielskiego

Originally from Brazil, Simone has lived in London for 13 years and has just moved to Bialystok, and joined Happy School Team. In Brazil, Simone became a Primary Teacher and also graduated as a Journalist. In United Kingdom, Simone took the NVQ 3 - Childcare qualification and worked in many nurseries across London, where she acquired extensive experience in working with children. She has also worked in the Public Service in the UK as a Portuguese Interpreter and learned more how the British system works. Simone enjoys meeting new people, reading, dancing and travelling.